PETIT: Small in size, big in mind

petit_logo

Jsou individuální, jsou specifičtí, jsou okouzlující. Jsou malí. Temperamentní psi nejmenších plemen se dožívají vysokého věku a jejich organismus se vyznačuje vysokými nároky na kvalitu a energii v relativně nízké dávce krmiva. V souladu s jejich individuálními potřebami přichází  Brit s komplexním výživovým programem pro nejmenší plemena: řadou PETIT. Rozrůstající se chovy nejmenších plemen tak mají novou vlajkovou loď luxusní výživy bez kompromisů.

Malá plemena psů se dožívají zhruba dvou až třínásobného věku než velcí psi, a proto potřebují funkční krmivo na ochranu oběhového aparátu, podporu vitality a zdraví chrupu i kloubů. Malí psi mají velmi malý žaludek a krátký trávicí trakt. Proto vyžadují krmiva vyrobená ze surovin nejvyšší kvality a s vysokým obsahem masa. Krmiva by měla obsahovat málo obilovin – low grain, nebo být bez obilovin zcela – grain free.

Řada je kompletní. Obsahuje granule, lososový olej, kapsičky, konzervičky, pamlsky v podobě sušených masíček a funkční pamlsky.

petit

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>